САДМАРКЕТ – це команда досвідчених менеджерів з продажу та майстрів з гарантійного та післягарантійного обслуговування моторизованої садово-паркової техніки найвідомішого в світі розробника, виробника та продавця – німецької компанії ANDREAS STIHL AG & Co.KG.  Вже понад 5 років ми є офіційним дилером з продажу та ремонту продукції торгової марки STIHL в Україні та надаємо послуги з ремонту будь-якої техніки торгової марки STIHL завдяки  власним сучасним технічним ресурсам, що постійно оновлюються, та досвідченому технічному персоналу для надання широкого спектру послуг із сервісного обслуговування, таких як: діагностування, монтаж роботизованої техніки, технічне обслуговування, поточний та капітальний ремонт тощо. . За висловом засновника компанії ANDREAS STIHL AG & Co.KG пана Андреаса Штіля: "Бензопила може бути настільки хорошою, наскільки хороше її обслуговування". Тому компанія Садмаркет приділяє багато часу навчанню технічного персоналу та покращенню матеріально-технічної бази необхідних для високоякісного обслуговування покупців і користувачів продукції STIHL.

За період нашої професійної діяльності клієнтська база нараховує вже біля 16 000 Замовників та Клієнтів, серед яких як юридичні так фізичні особи.

Наша головна перевага – це комплексна відповідальність за якість обслуговування Клієнта!

Чому обирають саме нас?

Широкий асортимент техніки та запчастин, що задовільнить потреби як новачка так і професійного користувача. Гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки саме у нас! Сезонні акції дозволять придбати Вам бажану техніку за найвигіднішою ціною! При покупці техніки Наші консультанти продемонструють Вам її роботу та проведуть короткий інструктаж з обслуговування обраної техніки, що допоможе Вам впевнено користуватись нею з першого запуску.

Не зволікай, Садмаркет обирай!