• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
ОФИЦИАЛЬНЫЙ ДИЛЕР
Звоните с 09:00 до 18:00
+38 (044) 361-39-28 
(телефон отдела продаж)

Пн-Пт: 9.00-18.00; Сб: 10.00-16.00
г. Киев, ул. Островная 16

(067) 879-14-74
(073) 361-39-28
(099) 296-51-65

Як вибрати електропилу? Все просто...

Ланцюгова електропила - це затребуваний інструмент, який широко застосовується для самих різних робіт в побуті та виробництві. Електропили мають ряд переваг перед бензиновими, проте мають і свої недоліки. Тому перед покупкою електропили слід визначитися чи дійсно електричний інструмент Вам підійде. Електропили істотно дешевше бензинових ланцюгових пил, причому не тільки під-час покупку, але і в процесі експлуатації. Електричні пили простіші у використанні, так як бензиновий двигун вимагає певних навичок роботи.

Как выбрать электропилу

Це екологічно безпечний інструмент без вихлопних газів, з яким Ви зможете працювати навіть в приміщенні. До недоліків електропили слід віднести необхідність періодично підточувати ланцюг. Продуктивність електропили нижче, ніж бензинової пили з аналогічними параметрами. Термін служби електропили також менше, ніж термін служби бензинових агрегатів. Електрична пила не дає тієї автономності роботи, що пила бензинова і вимагає наявності джерела електроенергії. Якщо Ви все-таки вирішили вибрати електропилу, слід орієнтуватися на основні характеристики цього інструменту.

 

Потужність електропили визначає її продуктивність

Тому вибирайте інструмент з максимальною прийнятною для вас потужністю, не забуваючи при цьому, що зі збільшенням потужності зростає і вага і габарити інструменту, а також його ціна. Розташування двигуна в електропилі може бути поперечним або поздовжнім. У цьому плані краще зупинити свій вибір на поздовжньому варіанті, так як хоч така пила і дорожче, але працювати з нею набагато зручніше. При поздовжньому розташуванні двигуна інструмент виходить відмінно збалансованим, і працювати з ним легко не тільки у вертикальній площині (як у випадку з поперечним розташуванням двигуна), але і в інших положеннях.

 

Варто звернути свою увагу  

На наявність деяких додаткових функцій, які зроблять Вашу роботу з електропилкою зручніше і безпечніше. Наприклад, наявність блокування включення електропили. Так як це досить потужний інструмент і випадкове його включення може привести до дуже згубних наслідків, наявність блокіратора обов'язкова з точки зору безпеки. Дуже добре, якщо Ваша електропила буде забезпечена системою плавного пуску. Запуск і гальмування двигуна найкритичніші моменти роботи електричної пилки. У ці моменти через обмотку двигуна протікають максимальні струми, що не краща за все позначається на ресурсі роботи електроінструменту. Система плавного пуску захищає двигун від передачі пилки, а також ударних навантажень шляхом обмеження пускового струму, для того щоб двигун розганявся поступово. Найважливішим елементом електропили є також термореле, яке захистить двигун Вашого інструмента від перегріву. Термореле спрацьовує при перевищенні допустимого порогу температури обмоток двигуна і відключає харчування інструменту від мережі.
Как выбрать электропилу

Відмінною функцією є і захист від зворотного удару, який виникає при контакті кінця шини і поверхні деревини. Для цього захисту призначене ланцюгове гальмо, яке приводиться в дію щитком, розташованим перед рукою користувача. Коли рука користувача зісковзує при зворотному ударі і впирається в щиток, приводиться в дію пружина, яка зупиняє ланцюг. Для електропил використовується низькопрофільний ланцюг, який хоч і має меншу продуктивність, ніж високопрофільний, зате дозволяє мінімізувати можливі перешкоди вібрацій при роботі з інструментом. Система змащення сучасної електропили повинна бути автоматичною.

 

Автоматичне змащення пильного агрегату зручніше

Воно економніше витрачає масло і користувачеві потрібно тільки стежити за його рівнем у бачку. Зверніть увагу також на систему натяжки ланцюга в електропилі, так як в процесі експлуатації ланцюг досить часто потрібно підтягувати. Оптимально буде вибрати інструмент зі спрощеною системою натяжки ланцюга, яка не вимагає застосування спеціальних інструментів, а шина фіксується за допомогою великої гайки. Для натягу ланцюга в такій системі досить тільки послабити гайку рукою і зрушити шину повзунком, після чого назад затягнути гайку. У класичному варіанті натягу ланцюга Вам доведеться послаблювати гвинти, що фіксують шину, потім зрушувати її плоскою викруткою, що займає значно більше часу і зусиль.

Розповісти друзям:

Написать отзыв
Ваша оценка
  • Иван И. 27 Августа 2016

    Познавательно!

Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно