• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
ОФИЦИАЛЬНЫЙ ДИЛЕР
Звоните с 09:00 до 18:00
+38 (044) 361-39-28 
(телефон отдела продаж)

Пн-Пт: 9.00-18.00; Сб: 10.00-16.00
г. Киев, ул. Островная 16

(067) 879-14-74
(073) 361-39-28
(099) 296-51-65

Як відремонтувати газонокосарку? Це легше, ніж Ви думаєте ...

Зламалася газонокосарка? Не проблема! Ремонт газонокосарки - це не настільки важка справа, як багато хто вважає. Найчастіше, все що потрібно - це пара інструментів і запасних частин. Ну і звичайно ж вправні руки поряд з хорошим настроєм! :)

 

Сьогодні, ми поговоримо тільки про самі серйозні проблеми, з якими можуть зіткнутися власники бензинових газонокосарок з чотиритактним двигуном, і методами ремонту двигуна і карбюратора своїми руками.
 

Теми статті:

 

СадМаркет_Газонокосилка_ремонт

 

Важливо! Найбільш поширена проблема, через яку газонокосарка може прийти в несправність - це використання газонокосарки не за призначенням.

 

Газонокосарка - це не космічна ракета, тому більшість поломок, пов'язаних з несправністю газонокосарки, можна легко виправити своїми власними руками, особливо, якщо Ви володієте знаннями в сфері техніки. Звичайно, трапляються іноді такі поломки, які відремонтувати своїми силами просто нереально, тоді Ви завжди можете звернутися в наш сервісний центр.

 

Найбанальніші проблеми

Отже. Найбільш часті несправності газонокосарки, з якими стикаються власники - це деренчання, сторонній шум і гуркіт. Це найбанальніші проблеми чотиритактної газонокосарки, що виникають в ході її тривалої експлуатації, які, в майбутньому, можуть привести до серйозних проблем з двигуном і ходовою частиною. Тому, щоб не допустити виходу газонокосарки з ладу, уважно стежте за цими симптомами поломок.

 

Прибрати такі дефекти досить легко. Зазвичай вони виникають через вібраційний вплив двигуна на загальну конструкцію газонокосарки. Для того щоб позбутися від цих неприємностей, достатньо затягнути всі болти на двигуні, корпусі і рукоятці. Огляньте кожне з'єднання та затягніть гарненько. У 99.9% випадків це працює.

 

Іноді це навіть допомагає позбутися поганої прохідності газонокосарки і поганого скошування, а також збільшує загальну потужність.

 

Подивіться корисне відео на тему правильного догляду за газонокосаркою: 

 

 

Газонокосарка погано ріже траву

Тепер давайте поговоримо про більш серйозні проблеми, які можуть виникати в ході експлуатації газонокосарки. Багато хто задається питанням - як самому відремонтувати газонокосарку, якщо ріжучі ножі НЕ косять траву? Тут може бути тільки два варіанти розвитку подій: або ножі затупились, або вони не ріжуть зовсім. Другий варіант звичайно мало ймовірний, тому розберемо тільки перший.

 

Якщо затупились ножі газонокосарки, то все просто. Ви можете взяти будь-який напилок по металу і заточити їх знову під кутом в 30 градусів. Або якщо Ви не володієте подібним інструментом і навичками для цього, то сходити в найближчий сервісний центр садової техніки і купити нові ножі. Звичайно, заміна ножів більш марнотратний варіант ремонту газонокосарки, але він того вартий.

 

Низька компресія в двигуні

Одна з найпоширеніших і водночас найскладніших проблем, з якими пов'язана несправність - це декомпресія двигуна газонокосарки. Це призводить до того, що двигун перестає видавати потрібні обороти, "задихатися" і глохнути.

 

Не думайте, що дану проблему не можна вирішити своїми руками! Не такий страшний чорт як його малюють :). В даному випадку, перше, що необхідно зробити, якщо газонокосарка не заводиться - це взяти в руки компресометр (який у Вас повинен бути або купити його). Підключіть компресометр до відповідних роз'ємів двигуна і почніть заміряти. Запам'ятайте! Якщо компрессометр видає цифру менше 5 атмосфер, то це означає що двигун не в кращому стані. Необхідно проводити ремонт.
 

Поршневые кольца_Садмаркет


Для того, щоб дістатися до проблеми двигуна Вам доведеться трохи попотіти. Необхідно зняти двигун, повністю розкрутити всі болти, зняти кришку і оглянути поршні. Ви побачите на власні очі, що проблема декомпресії двигуна криється в зношених кільцях. Далі справа за малим - це просто купить поршневі кільця, які підходять для Вашої моделі газонокосарки, благо вони не коштують дорого. Після заміни в 99.9% випадках декомпресія усувається і Ваша техніка знову працює як нова!

 

Двигун газонокосарки заклинило

Так вже виходить, що при всіх своїх плюсах, двигуни газонокосарок з чотиритактним двигуном заклинює набагато частіше двигунів двухтакників. Це пов'язано з тим, що конструкція 4-х тактників набагато складання 2х тактників і тому, якщо використовувати таку газонокосарку не за призначенням, то відповідно вона і вийде з ладу швидше своєї молодшої 2-ної сестри.

 

Ремонт карбюратора газонокосарки в Києві - це задоволення не з дешевих. Але не варто впадати у відчай, іноді трапляється так, що проблема криється не в самому карбюраторі! Тому, якщо вже це сталося, давайте спробуємо усунути цю проблему своїми руками. Почніть тягнути на себе шнур запалювання газонокосарки. Якщо шнур клинить і він не виходить з касети, то необхідно розкрутити двигун і знайти причину.

СадМаркет_Газонокосилка_ремонт

Якщо візуально проблему Вам не вдалося визначити, це сталось внаслідок проблем, які криються безпосередньо в стартері. Тут допоможе тільки одне - покупка нового стартера. Але якщо ж стартер в нормі, тоді Вам доведеться покласти газонокосарку на бік і спробувати прокрутити ножі. У разі, якщо ножі не піддаватимуться прокручуванню - це означае що карбюратору точно прийшов кінець. Провести ремонт карбюратора своїми руками в домашніх умовах дуже важко без спеціальних пристосувань і займе це не мало часу. Тому, ми Вам радимо звернутися до найближчих фахівців з ремонту газонокосарок, які допоможуть вирішити Вашу проблему!

 

Карбюратор газонокосарки вийшов з ладу

Отже, якщо Ви рішуче налаштувалися на те, щоб не звертатися ні в який сервіс, заощадити копійку і відремонтувати карбюратор газонокосарки самому, то ми Вам підкажемо з чого почати! Насамперед Ви повинні розібратися чи заклинив двигун і подивитися чи не залягли поршневі кільця. Для того щоб це зробити, необхідно відкрутити карбюратор від двигуна, повністю розібрати його і уважно оглянути на наявність дефектів. Для цього Вам знадобляться спеціальні викрутки під болти TOREX. Важливо! Зверніть увагу на прокладки: в якому вони стані, не загнили?

 

Також, проведіть огляд повітряної заслінки, буває, що через забруднення, вона не дає бензину можливості змішуватися з повітрям. Ну ось Ви і дізналися про дві найпоширеніші проблеми, усунувши які, двигун знову зможе запуститися. Якщо ж цього не відбулося, значить причина в чомусь більш серйозному. Для усунення таких невизначених поломок Вам допоможе тільки сервісний центр по ремонту газонокосарок з професійним обладнанням для ремонту.

  

Цікавий факт! Чи знали Ви, що 50% виходу газонокосарок з ладу припадають саме на двигун газонокосарки?

 

Корисне відео по ремонту двигуна від СадМаркета:

Оригінал на нашому сайті СЦ

Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно