• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
ОФИЦИАЛЬНЫЙ ДИЛЕР
Звоните с 09:00 до 18:00
+38 (044) 361-39-28 
(телефон отдела продаж)

Пн-Пт: 9.00-18.00; Сб: 10.00-16.00
г. Киев, ул. Островная 16

(067) 879-14-74
(073) 361-39-28
(099) 296-51-65

Ми говоримо НІ підробкам!

Китайські виробники фальсифікату вже давно навчилися підробляти продукцію STIHL так, що на перший погляд дуже важко розгледіти підробку. На жаль, в поширенні фальшивої і небезпечної продукції приймають дуже активну участь і деякі українські інтернет-магазини, маскуючись під справжніх дилерів STIHL.

Ціна підробок в багатьох випадках лише трохи нижче ціни оригінальних інструментів. Через це створюється враження, що мова йде про оригінальну продукцію STIHL. До того ж, в оману вводять оригінальні зображення з технікою, фальшиві сертифікати та інші "бонуси", які інтернет-магазини використовують для створення образу офіційності. Але ми запевняємо Вас - нічого оригінального, крім відео- і фотоматеріалів STIHL, використовуваних незаконно, ці інтернет-магазини не мають.

 

Фальсифікат - джерело серйозної небезпеки
подделка
Малюнок 1. Офіційні дилери Stihl ніколи не пишуть гучні гасла про оригінальність, тому що в апріорі це є таким в дійсності. Остерігайтеся цього!!

У той час як вироби STIHL відрізняються строгими стандартами якості та безпеки, до фальсифікату це зовсім не відноситься. У багатьох випадках вже через невеликий час такі інструменти неможливо використовувати, а через відсутність запчастин їх не можна і відремонтувати. Крім того, елементи забезпечення безпеки або несправні, або взагалі відсутні. Наприклад, захист рук для автоматичного ланцюгового гальма - найважливіший захисний пристрій бензопили - може відламатися у підробленої пили ще при розпакуванні.

Основним об'єктом фальсифікації продукції STIHL стали бензопили. Підробки надходять головним чином з Китаю і схожі на оригінальні вироби STIHL перш за все своїм помаранчевим і світло-сірим забарвленням. До того ж покупців вводять в оману підроблені наклейки з маркою «STIHL», часто наносяться і відомі назви моделі, наприклад «MS 440».

Крім забарвлення і назви моделі такі бензопили не мають нічого спільного з оригінальними пилами STIHL. Все частіше покупець ризикує наштовхнутися і на підроблене моторне масло Stihl. Тут ще складніше, тому що підробити зовнішній вигляд масла і етикетку легко, а розуміння того, що купив підробку, приходить лише тоді, коли пилі буде потрібно ремонт. Хоча ситуацію трохи спрощує те, що підробляють не тільки зовнішній вигляд самого масла, але і упаковку. Якщо уважно придивлятися до каністр, то є шанс вчасно виявити «кота в мішку» і не попастися на подібну пастку.

Застосування підробленого моторного масла призводить до пошкодження двигуна моторної техніки. Stihl пишається якістю свого масла і гарантує відповідність всіх заявлених і реальних характеристик. Однак цілком логічно, що при використанні підробки продукт виходить із зони відповідальності компанії.

 

Неоригінальні запчастини - підстава для позбавлення гарантії
Контрафакт
Малюнок 2. Продукція компанії ТОВ "Андреас Штіль" продається у всіх дилерських центрах на рівних умовах. Офіційні дилерські центри не влаштовують персоналізованих акцій без дозволу на те компанії Stihl. Безкоштовний сир тільки в мишоловці!

Багато магазинів, ринки і окремі фірми пропонують неоригінальні запасні частини для продукції відомих брендів, в тому числі Stihl. Зазвичай вони декларуються як «настільки ж якісні, але за нижчою ціною». Взагалі-то такий підхід до запчастин знайомий багатьом власникам іномарок. Але тут є принципова різниця, про яку торговці «неоригіналом» воліють мовчати.

Компанії, що випускають садову моторну техніку, на відміну від автомобільних концернів, не допускають використання запчастин від сторонніх виробників. Вся продукція фірми STIHL, включаючи найменші запчастини, проходить серйозну перевірку якості. Використання оригінальних запчастин - гарантія збереження якості і властивостей продукту. Неоригінальні запчастини, а також підроблене масло - підстава для позбавлення гарантії. При цьому споживач, по суті, позбавляється і самої техніки STIHL.

При установці неоригінальних запчастин будь-яка компанія перестає гарантувати якість, технічні характеристики, надійність, і безпеку своєї продукції. Намагаючись заощадити, споживач часто платить двічі і тричі, а його техніка не може довго служити йому вірою і правдою.

Більш того, у разі нещасного випадку, якщо розкриється факт застосування не рекомендованих виробником запчастин і / або витратних матеріалів (ланцюгів), страхова компанія точно відмовить у виплаті.

 

Як захистити себе?
липовый магазин
Малюнок 3. Продукція компанії Stihl не продається через інтернет. Тільки фізично безпосередньо покупцеві в магазині дилера. Остерігайтеся іншої інформації!

Вірною ознакою підробленого, неякісного і небезпечного товару є продаж продукції на вулиці або на стихійних ринках. Те ж саме стосується і пропозицій в інтернет-магазинах. Продукція STIHL продається виключно через магазини офіційної дилерської мережі, яка забезпечує достовірність товару, сервіс і консультаційну підтримку.

   

P.S.

Звертаємо увагу, що навіть відомі інтернет-магазини не є офіційними дилерами STIHL та VIKING, і тому не можуть забезпечити якісне та кваліфіковане гарантійне та післягарантійне обслуговування продукції.

Найпростіший спосіб відрізнити підробку від оригінальної техніки і не дозволити себе обдурити - купувати продукцію STIHL виключно в офіційній дилерській мережі, яка представлена на офіційному сайті www.stihl.ua в розділі "Магазини".

Оригінал статті на офіційному сайті Stihl здесь > 

Розповісти друзям:

Написать отзыв
Ваша оценка
  • Макс 30 Августа 2016

    Чистая правда! Недавно сам попался на такую уловку! В интернете продали по супер низкой цене 180 модель. В итоге через 2 недели вышла из строя. Концов не найти...

Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно