Відданість новаторському духу засновника

У наш час, позначений кризами і падіннями, особливо цінною є стабільність, адже з неї виростає надійність і довіра. Саме у 2020 році ми всі на різних рівнях зіштовхнулися із цим. Наше підприємство починало свою діяльність із співробітництва з лісовими господарствами. Тому нам властиво мислити довгостроковими періодами й циклами, як цьому вчать ліс і природа.

Цього року компанія STIHL святкує 95-й ювілей. Засноване Андреасом Штілем майже сторіччя тому підприємство так само віддане інноваційному духу та волі нашого дідуся. Ми — вже третє покоління родини Штіль — вбачаємо в інноваційності та професійному керівництві запоруку стабільності нашої компанії.

Чи йдеться про двигуни внутрішнього згоряння, чи про акумуляторні або цифрові технології, як-от система управління технікою для наших професійних користувачів: ви як користувач завжди можете покластися на те, що з кожною зміною, з кожним кроком уперед ми стаємо краще — у продуктивності, зручності в роботі, дизайні та сервісі. Ми докладаємо всіх можливих зусиль, аби зміцнити вашу віру в стабільність і надійну якість нашої продукції та послуг. Адже ми створюємо для вас інструменти та рішення, щоб ви могли впевнено виконувати завдання, які перед вами ставить природа, та насолоджуватись досягнутими результатами.

Каталог STIHL 2021